sobota 11. června 2016

Co jsem také přečetl________Příští oběti

Další Deaverův nervy drásající thriller, na jehož začátku jsou dvě zkrvavené mrtvoly a vypadá to, že na jeho konci budou další dvě.

Noční telefonát na tísňovou linku byl náhle přerušen. Šlo o omyl? Anebo se v odlehlé rekreační chatě na břehu jezera Mondac stal zločin, který už nemohl být nahlášen? Policistka Brynn McKenzieová není sice zrovna ve službě, ale profesionální čest jí velí, aby se pokusila přijít věci na kloub. 
Za dveřmi chaty na ni čeká scéna jako z hororu. Zastřelení manželé a k smrti vyděšená dívka Michelle, která Brynn oznámí, že vrazi jsou ještě stále v domě. Pokud chtějí přežít, musí okamžitě utéct. Ne, nemají dost času na to, aby se vrátily pro služební pistoli a telefon, kterým by se daly přivolat posily. Každá promarněná vteřina může být osudná, a tak se Brynn s Michelle vydávají na zběsilý úprk do temného hvozdu, který by jim za normálních okolností naháněl strach, ale nyní v něm doufají nalézt bezpečí… V patách mají dva profesionální zabijáky Harta a Lewise, kteří se v lese sice také nevyznají, ale mají zbraň a velmi dobrý důvod, proč ty dvě ženské zabít: jsou totiž jediné, kdo by je mohl usvědčit z dvojnásobné vraždy.

Žádné komentáře:

Okomentovat